Red Emprez

Solidna porcja elektroniki w najlepszym wydaniu. Prawdziwa uczta dla fanów elektro popu, synthpopu i new romantic. Muzyka, z którą najlepiej przemierza się oświetlone ulice miast, takich jak Palm Springs, Miami czy Monte Carlo. Najnowszy album, Reborn, to połączenie dojrzałych, niebanalnych brzmień z melancholijnymi, wypełnionymi tęsknotą tekstami, które budują niepowtarzalny klimat gorących letnich wieczorów.

 

 

 

 

Małe Miasta

Duet tworzący alternatywny hip-hop. Od 2014 roku duet producentów: Holak i Jordah udowadnia, że ingerowanie w tkankę miejską poprzez niebanalny przekaz ubrany w eksperymentalne, niekiedy abstrakcyjne rytmy potrafi wykreować zupełnie nową jakość w polskiej muzyce. Koncert będzie nie lada gratką dla wszystkich miłośników oryginalnej twórczości łączącej elementy różnych stylów i gatunków.

 

 

 

 

Xxanaxx

Wibrujące i żywiołowe brzmienia, a zarazem intymna atmosfera potęgowana zniewalająco zmysłowym głosem Klaudii – to najlepiej opisuje muzykę wykonywaną przez duet, który przebojem wdarł się do czołówki polskiej muzyki klubowej. Grają na największych polskich festiwalach, zjednując sobie rzesze oddanych fanów. Ich ostatnia płyta, FRWD, nie pozostawia żadnych wątpliwości – Xxanaxx dopiero się rozkręca!

 

 

 

 

Łąki Łan

Niekwestionowani władcy Królestwa Mchu i Paproci. Jedyny w swoim rodzaju zespół, który określa graną przez siebie muzykę jako „łąki funk”. Potężny ładunek pozytywnej energii płynącej z samego serca natury, gdzie piękno, miłość, radość i życie splatają się w jedno pośród baśniowej scenerii. Mówi się, że po obejrzeniu i wysłuchaniu ich koncertów ludzie odstawiają antydepresanty.

 

 

 

 

Voo Voo

Legenda polskiej muzyki, grająca nieprzerwanie od ponad trzydziestu lat. Połączenie doskonałego warsztatu, niespotykanej charyzmy scenicznej i głębokiego przekazu sprawia, że każdy koncert stanowi niezapomniane wydarzenie. Obecnie Voo Voo promuje swój najnowszy album 7, który ukazał się w marcu i osiąga szczyty list przebojów. Na koncercie w Skierniewicach z pewnością nie zabraknie hitów z tej płyty.